Täiesti hämmastav!

See ei ole MINU Eesti! See on idiokraatlik (sõnast idiootlik) liberaalne düstoopia!

Meie riigi õiguskord on liberaalse poliitilise doktriini ning juhtimise all totaalsesse kaosesse ning õiguslikku nihilismi lükatud.
Põhiseadus devalveeritud ning üldised õiguslikud arusaamad pööratud peapeale.

Ilmselt ei ole see vale, kui väidan, et meie need juhid, kes on meie riigi hetkel valitsevasse olukorda viinud, käeolevaga valitud liberaalsele teele suunanud, seda kujundanud ning vedanud poliitikud, juhtivametnikud ja kohtunikud on muutumas ise reaalselt ohtlikuks meie rahvus- ning õigusriigi püsimajäämisele. Meie omariikluse rong põrutab suure hooga katastroofi poole!

Ole sa lahke - KAPO ametnikud nagu polekski haridust saanudki ega mõista, mis nähtus on OHT PÕHISEADUSLIKULE KORRALE ja mis seda pole ega saagi olla. 

[KAPO väited]

Viimane kord oli Eestis olemas potentsiaalne oht Eesti põhiseaduslikule korrale siis, kui põhiseaduslikku korda püüti suunata ebaseaduslike vahenditega e. riigikogu valimisi sooviti otseselt mõjutada mastaapse valega (ja ilmselt ka mõjutati). See oli siis kui keegi proua Mary Kross teatas valimiste karusselli ajal, et rusikasuurusega kividega pilluti rannas teda ja ta koera isikute poolt, kes kandsid EKRE logoga jopesid. Vot SEE OLI REAALNE rünnak meie põhiseaduslike aluste vastu, kuid seda ei osanud (loe: tahtnud) näha ei KAPO, politsei ega ka liberaalsete kohtunike kogu.

[Meenuta seda lugu]

Nüüd aga, kui muusik mängib Eesti hümni parlamendi ees või lapsed lippavad rõõmsalt seal samas - see ongi nüüd meil selline oht põhiseaduslikule korrale, et koerad ja märulipolitsei tuleb kohale tarida!
Märulipolitsei oleks pidanud sellise käsu andja enda toimetama koheselt kongi, hullarisse ...

Selle jama korraldamise eest vääriks töökoha kaotust nii KAPO, Politseiameti juhid, kuid eelkõige peaksid lahkuma siseminister ja/või peaminister!

Paul Puustusmaa

on 16 April 2021
Hits: 249
powered by social2s

Soovituslikke poliitikablogisid

Jaak Madison'i blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Jaak Madison

Rahvasaadik Sakalamaalt
Euroopa parlamendi saadik
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

Henn Põlluaas'a
blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Henn Põlluaas

Rahvasaadik Harjumaalt
RIIGIKOGU e. Eesti parlamendi eks-esimees
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) 

 

ÜLES