Ajumudijad, jätke me lapsed rahule!

Liberaalne seksuaalpoliitika ja sellega kaasnev ajupesu tapab meie laste mõistust. See on ühtlasi üheks sotsiaalsete pingete suurtest allikatest.

See purustab meie laste loomuliku alge, tekitab segadust ja rebib lõhki tegelikud tajud ja normaalse tunnetuse.

Faktiliselt valetades, võltskujutelma ehitades toodetakse selliselt lõhestunud hingi, seksuaalsest frustratsioonist haigestuvaid inimolendeid ning vaimsete pingete all murduvaid teismelisi.

Lõppudelõpuks need eksitatud ja petetud noored, kelle välja kujunemata, poolarenenud ja kergesti mõjutatav mõistus on katki murtud, degenereeruvad vaimselt ja sotsiaalselt. Pole harva juhused, kus nad näevad väljapääsu enesepiinamistes, lõikumistes ning mis veelgi hullem - ka suitsidiaalsetes lahendites.

Kõige hullem on see, et need vaesed lapsed saavad ise aru, et on katki.

Millest nad aga aru ei saa on see - mis selle katkimineku põhjustas, kas nad on katki läinud või tehtud ja miks...

Aga süüdlased on südametunnistuseta inimesed, kes liberalismi viljastavates tingimustes udujutt ajavad ja uhuuvaimsust vikerkaarelippude all levitavad, kümnetest erinevatest sooidentiteetidest pudrutavad.
Need inimesed, kes sellisele vaimuhävingule kaasa aitavad, õhutavad ja utsitavad vildakat mõtlemist, on sisuliselt kurjategijad.

Ja süüst pole puhas ka liberaalne riik oma perekonnapoliitikaga, mis sellist vildakat ning lõhkuvat vaimukujutelma kultiveerib näiteks kooseluseaduse ja sellega seonduvate lähenemiste kaudu, selmet ühiskonda koondada normaalsuse, tervemõistusliku tüviarusaama ümber.

Paul Puustusmaa

Tõukeartikkel: LISAPINGED KOOLIS: üha enam tüdrukuid tunneb, et elab vales kehas. Õpetaja on püsti hädas: ma ju ei hakka küsima, kas olete samast soost kui varem?!

on 27 April 2021
Hits: 145
powered by social2s

Soovituslikke poliitikablogisid

Jaak Madison'i blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Jaak Madison

Rahvasaadik Sakalamaalt
Euroopa parlamendi saadik
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

Henn Põlluaas'a
blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Henn Põlluaas

Rahvasaadik Harjumaalt
RIIGIKOGU e. Eesti parlamendi eks-esimees
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) 

 

ÜLES