Avatud on PANDORA rahapesulaegas!

See äsjaste paljastustega suur skandaal rahapesumaailmas punub süüdistusi ka ümber kohalike rahajoonistajate, kes ühtlasi on kohakaasluse alusel kohalikud poliitilised suunamudijad.

Nooli pillutakse näiteks vastuoluliste vendade Rebaste suunas, kellest Peeter Rebane on tuntud seksuaalpuuete ja seksuaalsete kõrvalekallete normaliseerimise eest võitlejana nagu ka tulise abielusegaduse seaduse (kooseluseaduse) toetajana. Aastatel 2006–2016 kuulus Peeter Rebane Keskerakonda. Teise patuoinana nimetatakse samas tema venda Priit Rebast.
Naljahambad nimetavad vennakesi naljatledes "dünaamiliseks duoks", kelle ärimoto olla teha ainult seda, mis neile endale meeldib. Eks näis, kas nende suunas saadetud süüdistused on tagajärgede poolest meeldivate killast ning, mis siis kui need süüdistused tõele vastavad?

Teiste patustajate seas tõstetakse esile veel üks Eesti "kuulsus" - suusakuningannast reformierakondlase Kristina Šmigun-Vähi abikaasa, endine Šmigunide suusatiimi mänedžer Kristjan-Thor Vähi.

Šmigun-Vähi'del oli juba aastate eest suur skandaal, kui Kristjan-Thor Vähi puges oma EE sõnul mastaapse kinnisvaraäri pankrotist "elegantselt" välja. Üllataval kombel osales pankrotivaraga toimunud tehingutes ka tema abikaasa - praegune riigikogu saadik, reformierakondlane Kristina Šmigun-Vähi (vt. artiklit).

Selles tähenduses on Kristina Šmigun Vähi suunas pillutud kõõrdpilgud samaväärsed nende kahtlustavate pilkudega, mida heidetakse teise kurikuulsa ja vastuolulise reformierakondlase - rahandusminister Keit Pentus-Rosimannuse poole. Aga see on üks teine lugu, kus reformierakondlased oma lähikondlasi aitavad valgust kartvate tegevuste kaudu.

Seoseid on nii palju, et kuritegevuse süüdistused ja süüdimõistmised saadavad koalitsioonipartneritest parteina eelkõige Keskerakonda, kes suisa põhiseaduse poolt tema suhtes kehtivast keelust ei hooli ning meie ühiskonnas eksisteerib! Isegi valimistel osaleb ja valitsuses figureerib - ah si**a kah sest põhiseadusest! Reformierakondlased on samas suutnud oma parteid süüdimõistmisest päästa, kuid sellevõrra on kahtlustused süvenevalt suunatud partei liikmete poole.

Järeldus on aga eksimatu - Eesti riiki valitsev koalitsioon on kuritegevuse süüdistuste ahelas ning kõrvuni mudas.

Paul Puustusmaa

Loe ÄRIPÄEVAST

on 04 October 2021
Hits: 639
powered by social2s

Soovituslikke poliitikablogisid

Jaak Madison'i blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Jaak Madison

Rahvasaadik Sakalamaalt
Euroopa parlamendi saadik
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

Henn Põlluaas'a
blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Henn Põlluaas

Rahvasaadik Harjumaalt
RIIGIKOGU e. Eesti parlamendi eks-esimees
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) 

 

ÜLES