Liberaalne demokraatia õpetab, et seadused ja moraal on mõeldud väikeste inimeste jaoks.

Nonii. Veelkordne tõestus sellele, et meie riigi nn suures poliitikas ning eelkõige põhiseadusliku korra ning õiguse juures juhindutakse reeglist - seadused ja moraal on väikeste inimeste jaoks.

Seega pole imestamisväärset selles, et mitu aastat juhtis riiki ja valitsust erakond, millise eksistents isegi on meil põhiseaduse järgi keelatud. Aga ta eksisteerib, juhib täna meie suurimat linna, milline taanlaste linna nime kannab.
 
Sama moodi pole imestamisväärset selles, et perversseid sotsiaalseid reegleid kehtestatakse seadustega kui mõelda selle peale, kuidas meile püütakse selgitada inimrassi 68 erineva soo olemasolu, või omasooiharatest moodustuvate "perekondade" seadustamise vajadust.
Siis pole midagi ju ka imestada selle üle, et valitsevate poliitikute partei sisaldab juhtpoliitikute nimistus perverssete kalduvustega persoone, kes ei kavatsegi poliitikast taanduda, sest teda toetavad oma partei (samasuguse mõttelaadiga?) inimesed ning omadega mehitatud õiguskaitseorganid, peavooluajakirjandus ja ära eksitatud nn liberaalne mass.
 
Aga rahvas? Tema tegelik tahe?
 
See pole oluline. Rahvas on loll ja olgu leplikud, sallivad, kuulekad, avatud, ütlevad nad.
 
Hea, et nad kord nelja aasta tagant saavad nuppu vajutades anda liberaalidele võimalus hääli seada selliselt, et see "liberaalse koalitsiooni" e. riigiaadli ja ametnike võim jätkuks ja igavesti. Et keegi nende poolt valitud libademokraatlikku teed väärata ei saaks.
 
Teisisõnu ei puuduta põhiseaduslik kord ja moraal nn riigiaadlit e. poliitilist eliiti.
 
Seega võib ka öelda, et meil ei ole riigis demokraatiat e. rahva võimu. See on asendatud liberaaldemokraatia e. libademokraatia poolt juhitava ühiskonnakorraga e. näilise demokraatiaga, mida juhitakse riigiaadli poolt. Ikka selleks, et purustada traditsioone, ühiskonna fundamentaalseid aluseid ja ehitada "uut tüüpi inimest".
 
Täpselt nagu see toimus ka sotsialistliku Venemaa võimu all olles.
 
Olen sellele viidanud palju kordi. Sealhulgas 2020. a. kirjutises rahva võimu tegelikkuse kohta (https://puustusmaa.ee/.../60-rahvasaadik-paul-puustusmaa...).
 
Aga minu turmtuline kommentaar sündis ERR uudisest, mis on ära toodud alloleval lingil.
 
Paul Puustusmaa
on 02 November 2022
Hits: 842
powered by social2s

Soovituslikke poliitikablogisid

Varro Vooglaidi
blogi

KLIKI:
PILDIL või
SIIN

   

Varro Vooglaid

Õigusteaduste magister, doktoriõppes... lähedalt seotud nii portaali Objektiiv kui ka SAPTK õiguskeskuse tegevuse käivitamisega. (PARTEITU)

Jaak Madison'i blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Jaak Madison

Rahvasaadik Sakalamaalt
Euroopa parlamendi saadik
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

Henn Põlluaas'a
blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Henn Põlluaas

Rahvasaadik Harjumaalt
RIIGIKOGU e. Eesti parlamendi eks-esimees
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) 

 

ÜLES