Pisike poliitiline Curriculum Vitae

20. 11. 30
Hits: 276

Eesti mõistes olen ma "kosmopoliit".

Sündisin möödunud sajandil Saaremaal, kasvasin Põlvas, õppisin Tartus ja elasin Tallinnas. Hetkel olen juured ajanud mulda Harjumaale, Kiili valda.

Erihariduselt olen jurist, lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna 1992. aastal. Tänases tähenduses magister.

Terve teadliku elu kuni poliitilise ärkamisena tegutsesin õigusvaldkonnas. Esindasin paljusid isikuid väga erinevates vaidlustes.

Poliitiliselt äratas mind 2007. aasta. Toonased turbulentsed tuuled ühiskonnas ja sotsiaalsed lainetused kandsid mind mõttekaaslaste juurde, kelle seast leiab traditsionaliste, konfutsianiste, kristlasi, rahvuslasi, ateiste, kultuurifriike, patrioote jne. Kõiki neid, väga erinevaid inimesi ühendab aga armastus Eesti kodumaa, perekonna, traditsioonide ja rahvusriigi vastu.

Aidates 2012. aastal ühineda Rahvaliidul, Rahvuslikul Liikumisel ja Eesti Rahvuslik Konservatiivse Liidu initsiatiivgrupil ühise mütsi alla, liitusin ma samas tekkinud uue ühinguga (MTÜ), millest on kasvanud tänaseks Eesti üks suurematest ja tugevamatest erakondadest - rahvuskonservatiivne Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE).

Olen selle erakonna liige sellest ajast alates tänase päevani.

Erakonna sees olen olnud juhatuse liige, volikogu liige, sealhulgas juhtinud aastaid erakonna volikogu esimehe staatust kandes.

Erakonna ringkonna kaudu kuulun Harju-Raplamaa ringkonda, mille juhatuse liikme ja aseesimehena tegutsen käesolevalgi hetkel.

Riigipoliitiliselt olen RIIGIKOGU liige XIV koosseisus. 

Riigikogus olen üle pooleteise aasta juhtinud esimehena põhiseaduskomisjoni tööd. Olen osalenud liikmena riigikogu õiguskomisjonis kui korruptsioonivastases erikomisjonis. Viimati nimetatud komisjoni ja ka põhiseaduskomisjoni liige olen ka käesoleval hetkel.

Täpsemalt on võimalik mu tegemisi seal jälgida RIIGIKOGU kodulehe vahendusel: Paul Puustusmaa riigikogu kodulehel - KLIKI.

TÄIENDAVALT...

Minu toimetamisi on võimalik jälgida lisaks käesolevale kodulehele ka erinevate teiste täiendavate kanalite kaudu. Näiteks saab seda teha läbi EKRE Harju- ja Raplamaa ringkonna tegemiste prisma. Mind on võimalik kohata loomulikult ka ringkonna FACEBOOK lehele: KLIKI SIIN

Säutsuarmastajad saavad mind jälgida TWITTERIS selle lingi kaudu: Paul Puustusmaa TWITTERIS.

Ühel või teisel moel leiab minu poliitilise tegevuse jälgi ka erinevate portaalide kaudu, millistest arusaadavatel põhjustel ma soovitan portaali UUED UUDISEDKLIKI SIIA.

Lõppudelõpuks on võimalik mind leida ka feisbuki personaallehe kaudu.
FB lehte alustasin kui poliitiku lehte ja deklareerisin oma liikuma paneva poliitilise jõu - Poliitikas ratsutan ma kolme hobusega, kes on ANTIBÜROKRAATIA, OTSEDEMOKRAATIA ja EUROSKEPTITSISM.
Mõningane aeg tagasi loobusin ma FB personaallehe kasutamisest poliitilise lehena ja viisin oma toimetamised üle puhtalt oma käesolevasse ajaveebi.

Sellegipoolest on mind FB-s võimalik leida, kuid täna vaid apoliitilise lehe kaudu, milline asub siin: SELLES KOHAS.

Tänan huvi tundmast
Paul Puustusmaa

powered by social2s
ÜLES