Oleme maabunud kaporatuuri õitsengu ajastusse!

Täna hääletati Riigikogus Kaja Kallase volitusi peaministri kohuseid täita.

Vasakliberaalid ja sotsialistid toetasid seda sammu. Rahvuskonservatiivid ja Isamaa olid vastu.

Istungi lõpus võtsid nn vabas mikrofonis sõna Mart Helme ja Peeter Ernits, kes tähelepanuväärse täpsusega iseloomustasid olukorda, millises me täna asume ja kuhu me sattusime üsna erakorraliste sündmuste ajendil. Selliste sündmuste mõjul, millised olid täpselt ajastatud, planeeritud, poliitiliselt läbi mõeldud ja koordineeritult ellu viidud KAPO ja prokuratuuri koostöös.

Kokkuvõtvalt tuleb tõesti nõustuda Mardi ja Peetri sõnadega, et mitte esimest korda, kuid kurjakuulutava mustrina on kordumas see, et Eestis on tavaks saamas valitsuste vahetamised jõuametkondade sekkumise abil poliitilisse ellu. Seda juhul, kui konkreetne valitsus süvariigile (valitsevale liberaalsele ametkonnale e. riigiaadlile) ei sobi. 

Nii ka nüüd, kus valitsuse vahetuse kutsus esile Eesti jõustruktuuride koordineeritud rünnak poliitilise süsteem vastu. Teisisõnu - toime pandi sisuliselt riigipööre. Ja üha selgemalt on näha, et me oleme teel ka üleüldise tsensuuri ning vaikiva ajastu poole.

Ainukesed, kes toimunu üle rõõmu saavad tunda on Euroliidu liberaal-diktatuuri pooldajad ja need parteid, kes toetavad korruptsiooni varjamist ning seda, et ühiskonna poliitilist kurssi hoiavad üleval ametkonnad ja jõustruktuurid, mitte aga rahva poolt valitavad (ajutised) poliitikud. See on reaalne süvariigi diktatuur.

Putinil on põhjust aplodeerida ning klaveril ESTONIA Eesti hümni mängida. Täna me näitasime, et väärime seda.

on 25 January 2021
Hits: 313
powered by social2s

Soovituslikke poliitikablogisid

Jaak Madison'i blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Jaak Madison

Rahvasaadik Sakalamaalt
Euroopa parlamendi saadik
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE)

Henn Põlluaas'a
blogi

KLIKI: PILDIL või SIIN

   

Henn Põlluaas

Rahvasaadik Harjumaalt
RIIGIKOGU e. Eesti parlamendi eks-esimees
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) 

 

ÜLES